Mungoi nė stadium. Presidentja e Kroacisė pas triumfit foto me Ramėn (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kroacia mbrėmjene djeshme shkroi histori pasi mundi Anglinė dhe u ngjit nė finalen e Botėrorit ku do ti duhet tė pėrballėt me Francėn.

Por pėrveē fitores njė gjė tjetėr qė ra nė sy nė ndeshjen Kroaci-Angli ishte mungesa e presidentes sė Kroacisė Kolinda Grabar-Kitaroviq.

Nė Bruksel ėshtė duke u mbajtur Samiti i NATO-s dhe Presidentja nuk mund ta anashkalonte kėtė dhe tė ishte nė ndjekje tė Kombėtares sė saj nė Botėror.

Megjithatė, Presidentja gjeti pėrkrahjen e Kryeministrit Rama, me tė cilin realizoi edhe njė foto pas triumfit.

Fotoja u postua mė pas nga Kryeministri Rama nė profilin e tij nė “Facebook”, duke e vlerėsua atė si foton e ditės. /albeu.com./
Shtuar më 12/07/2018, ora 12:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori