"Kroati" qė hodhi flamurin shqiptarė pėrtokė ishte serb (VIDEO)
Pëlqej
Njė video qė u shpėrnda shumė nė rrjetet sociale tregonte njė person tė veshur me bluzėn e kombėtares sė Kroacisė ku hidhte nė tokė flamurin e rrėmbyer nga disa shqiptarė.

Por sė fundmi ėshtė zbuluar se ai ėshtė serb dhe trikoja e veshur nuk ishte e kroacisė.

Mediat e rajonit kanė nxjerrė identitetin e tij tė vėrtetė.

Ai quhet Sasha Tomic, dhe ėshtė nga Serbia. Kjo vėrtetohet edhe pėrmes kėtyre fotografive, ku ai shihet i veshur me fanellė tė shtetit tė Serbisė.

Gjithashtu, nė instagramin e tij e ka tė shkruar se ėshtė nga Serbia. /albeu.com/
"Kroati" qė hodhi flamurin shqiptarė pėrtokė ishte serb (VIDEO)

Shtuar më 12/07/2018, ora 15:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori