Jo vetėm Era, njė tjetėr shqiptare do tė pėrformojė nė Rusi (FOTO LAJM)

Pëlqej
Jo vetėm Era Istrefi do tė kėndojė nė finalen e Kupės sė Botės nė Rusi.

Edhe njė kėngėtare e re shqiptare do tė marrė pjesė nė festimet e kėtij botėrori.

Rusi do tė performojė edhe Arilena Ara.

datėn 13 korrik Arilena do tė performojė nė Bjellorusi, mė pas nė datėn 14 korrikRusi ku do tė performojnė nė "Fan Zonė" tė Kupės sė Botės.

Dhe nė datėn 15 korrik sė bashku me kėngėtaren tjetėr shqiptare, Era Istrefi.

Duhet theksuar se kėnga e botėrorit kėnduar nga Era Istrefi ka rezultuar nė njė sukses tė vėrtetė, ajo ėshtė klikuar nga thuajse 100 milionė njerėz nė gjithė botėn. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori