Anglezėt tė "pabesė", tentuan tė shėnonin gjatė festės sė kroatėve (VIDEO)
Pëlqej
Kroacia ka bėrė mrekullin mbrėmjen e djeshme duke mundur Anglinė dhe duke kaluar nė finalen e Botėrorit.

Padyshim qė anglezėt kanė kaluar njė "makth" nė kėtė ndeshje dhe kjo vėrehej edhe nė sytė e lojtarėve dhe tifozėve.

Por njė skenė e pazakontė nga ana e anglezėve ka ndodhur nė kėtė ndeshje dhe kjo ėshtė kapur nga kamerat dytėsore.

Anglezėt kanė tentuar tė shėnojnė gol, kur kroatėt ishin duke festuar. Mirėpo, ata janė zėnė nė pozicion jashtė loje dhe kjo tentativė ishte ndėr mė dėshpėrueset pėr Anglinė./albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 13:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori