Enrique flet pėr vendimin e Piques pėr tu larguar nga kombėtarja e Spanjės
Pëlqej
Trajneri i SPanjės Luis Enrique pranon se vendimi i mbrojtėsit tė Barcelonės Gerard Pique pėr tė dalė nė "pension" nga kombėtraja e Spanjės ėshtė 'i pakthyeshėm'.

"Vendimi qė Gerard ka marrė ėshtė i pakthyeshėm, ai ishte shumė i qartė dhe i plotė nė vendimin e tij", tha Enrique pėr Marca.

"Natyrisht se ėshtė njė turp pėr ne, sepse Gerard ėshtė njė lojtar i madh, por ne duhet ta pranojmė dhe ta respektojmė vendimin e tij dhe ta falėnderojmė atė pėr vitet e shėrbimit tė shkėlqyeshėm qė ai i dha ekipit kombėtar." ka shtuar mė pas Enrique. /albeu.com/

Shtuar më 13/08/2018, ora 11:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori