Griezmann nuk mjaftohet me Kupėn e Botės, kėrkon njė "trofe" tjetėr (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pas fitimit tė Botėrorit skuadra e Francės ėshtė bėrė frymėzim pėr njė argjendari nė Los Angeles, SHBA.

Kjo argjendari nė nder tė kombėtaresė sė Francės ka realizuar njė unazė vėrtetė tė bukur dhe tė kushtueshme ku nė tė shkruhet "KAmpionėt e Botės" dhe duken ngjyrat e flamurit tė francės.

Kjo unazė ka rėnė nė syte e Antoine Griezmann dhė dėshiron qė ta ketė pėr vete kjo pasi dyqani ia ka propozuar Federatės franceze si trofeune e dytė pas Kupės sė Botės.

Njė fotografi se si do tė dukej unaza ėshtė publikuar nga Griezmanni nė rrjetin e tij social tė Instagramit.

“Sepse kam njė skuadėr tė madhe dhe ata kanė nevojė pėr disa unaza tė mėdha”, e ka shkruar francezi. /albeu.com/Shtuar më 23/07/2018, ora 09:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori