Pogba dhe Lingard ēojnė "Kupėn e Botės" nė Amerikė (FOTO LAJM)

Pëlqej
Paul Pogba vazhdon tė shijojė pushimet nė Los Angeles teksa i ėshtė bashkuar edhe Jesse Lingard bashkė me disa shokė ekipi te Franca gjatė njė feste ditėn e shtunė.

Fituesi i Kupės sė Botės Pogba, bashkė Nzonzi, Rami dhe Umtiti kanė qenė tė pranishėm nė Maxim Hot 100 party nė Hollywood Palladium.

Katėrshja franceze e shoqėruar nga Lingard kanė qenė duke festuar suksesin nė Botėrorin e Rusisė dhe kanė sjellė njė replikė tė Kupės sė Botės me vete shkruan telesport.

Trajneri i United Jose Mourinho i ka dhėnė mė shumė kohė pėr tė pushuar atyre qė morėn pjesėn nė Botėror, ēka do tė thotė se Pogba dhe Lingard nuk do tė duhen pėr tre javė.

Nė javėn e parė pas suksesit nė Botėror, Pogba ka qėndruar nė Amerikė bashkė me shokėt e tij.
Shtuar më 22/07/2018, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori