Ky ėshtė goli mė i bukur i Botėrorit "Russia 2018" (VIDEO)


Pëlqej
Botėrori ka disa ditė qė ka pėrfunduar dhe skuadra e Francės ėshtė kurorzuar pas 20 vitesh si Kampione Bote.

Por francezėt kanė edhe njė arsye tjetėr pėr tė festuar pėrsėri dhe veēanėrisht mbrojtėsi Benjamin Pavard.

Ditėn e sotme FIFA ka publikuar golin mė tė bukur tė kėtij Botėrori dhe ai ėshtė goli i Pavard kundėr Argjentinės.

Pavard nė ndeshjen ku u eliminua Argjentina me rezultat 4-3, realizoi njė super goditje nga jashtė zone.

Topi mrekullisht pėrfundoi nė trekėndėshin e portės sė Argjentinės aty ku portieri nuk mund tė bėnte asgjė.

video mund tė shihni "perlėn" e Pavard qė jo mė kot ėshtė quajtur si goli mė i bukur nė Botėror. /albeu.com/
Shtuar më 25/07/2018, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori